Seminar za nastavnike pod nazivom „Na putu ka Evropskoj uniji – izazovi i mogućnosti“ i EU Info dani za učenike u srednjoj školi EPA u Beogradu

U petak 17.9.2021. god. Žan Mone tim Visoke poslovne škole strukovnih studija u Novom Sadu, dr Jelena Damnjanović, dr Nataša Papić-Blagojević, dr Ivana Jošanov-Vrgović, dr Ana Jovičić Vuković i Dragana Bojić, finansijski administrator projekta, održali su seminar za nastavnike “Na putu ka Evropskoj uniji – izazovi i mogućnosti” i EU Info dane za učenike u Srednjoj školi EPA u Beogradu. Prisutnim profesorima, članovi Žan Mone tima izložili su sve važne informacije o projektu, ciljevima i rezultatima uz prikaz najvažnijih rezultata istraživanja sprovedenog među srednjoškolcima. Istovremeno je prisutnim učenicima prezentovan i značaj i uloga Evropske unije i evropskih integracija.

No comments yet! You be the first to comment.