Seminar za nastavnike pod nazivom „Na putu ka Evropskoj uniji – izazovi i mogućnosti“ i EU Info dani za učenike u Srednjoj mašinskoj školi u Novom Sadu

U četvrtak, 9.9.2021. godine članovi Žan Mone tima Visoke poslovne škole strukovnih studija u Novom Sadu, dr Nataša Papić-Blagojević, dr Ivana Jošanov-Vrgović, dr Ana Jovičić Vuković i Dragana Bojić, finansijski adminstrator projekta, održali su seminar za nastavnike pod nazivom „Na putu ka Evropskoj uniji – izazovi i mogućnosti“ i EU Info dane za učenike u Srednjoj mašinskoj školi u Novom Sadu.
Nastavnici su informisani o prednostima korišćenja EU priručnika objavljenjom na sajtu projekta http://inees.vps.ns.ac.rs/prirucnik-o-eu/, o mogućnostima za apliciranje za Erazmus+ projekte u novom projektnom ciklusu i i upućeni su na korišćenje obrazovne platforme EUTutor u nastavnom procesu. Na EU Info danima učenicima su podeljeni materijali i prezentovani pojedini sadržaji.

No comments yet! You be the first to comment.