ERAZMUS DANI – predstavljanje rezultata Žan Mone projekta „Uvod u Evropsku uniju – edukacija za srednje škole“

U okviru Erazmus dana, 13. oktobra 2022. godine, članovi projektnog tima i Kancelarije za projekte Visoke poslovne škole strukovnih studija u Novom Sadu predstavili su posetiocima ključne ciljeve, značaj i aktivnosti novog EUTrain projekta, kao i tri publikacije koje su nastale kao rezultat rada na Žan Mone projektu „Uvod u Evropsku uniju – edukacija za srednje škole“ – INEES. Istovremeno su prezentovani i rezultati Pro- VET projekta koji su predstavljeni u okviru završne konferencije na Učiteljskom fakultetu u Beogradu. Pored toga, studenti su informisani i o mogućnostima Erazmus razmene sa partnerskim institucijama iz inostranstva.

No comments yet! You be the first to comment.